מדוע המון בעלי עסקים מעדיפים לעבוד עם שעון נוכחות אינטרנטי?

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כבעלי עסקים, אנחנו מודעים לעובדה שעלינו לשפר ולייעל כל מיני תהליכים עסקיים. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות רכישה של תוכנת ניהול מלאי חדשה, רכישה של תוכנת לניהול וקשרי לקוחות, תוכנה לביצוע משימות וכו'. מה שכן, יש עוד תחום שחשוב מאוד להתייחס אליו וגם אותו לשפר והוא ניהול עובדים. כך תהיה לנו שקיפות מקסימאלית וגם יכולת ניהול טובה יותר.

איך מנהלים עובדים בצורה נכונה?

כאשר יש בעסק מספר עובדים, ההמלצה היא לעשות שימוש בשעוני נוכחות המקושרים לרשת האינטרנט. אלו שעונים מתקדמים וחכמים והם כוללים בתוכם המון יתרונות ובסופו של דבר, הם מהווים עבור בעל העסק, כלי מצוין לניהול שעות העבודה של כל עובד וכל זאת בצורה פשוטה, חכמה והכי חשוב – אפקטיבית.

מהם היתרונות שיש בשימוש בשעון נוכחות אינטרנטי?

-יש מגוון דרכים לדווח על הנוכחות. ניתן לעשות זאת באמצעות יישום אינטרנטי, באמצעות חיישני קירבה, באמצעות מערכת זיהוי פנים או אפילו על ידי התחברות למסוף. הדיווח המתקבל הוא מדויק ואינו מבוסס על רישום ידני אלא על נתונים ממוחשבים שהוזנו למערכת.

-מנהלים שיש להם הרשאה, יכולים לצפות בנתוני הכניסה והיציאה של העובדים. אגב, אפשר גם לבדוק בזמן אמת, נתונים לגבי הנוכחות של צוות העובדים.

שעון נוכחות יתממשק עם מערכת השכר. כך ניתן להפיק תלושי שכר מדויקים ולהימנע מטעויות.

-ניתן להפיק גם דוחות מפורטים לגבי שעות נוספות וכמו כן דוחות הכוללים נתונים לגבי עובדים שהחסירו ימי עבודה.

-ניתן להפיק תמחורים לגבי פרויקטים שונים. אפשר לבדוק את כמות השעות שנדרשה לביצוע הפרויקט ובהתאם לכך לבצע ניתוח מעמיק ולבדוק מה אפשר לשפר וליישם בפרויקטים עתידיים.

-הגנה מלאה מפני חדירה לא מורשית וגיבוי שוטף – שעון הנוכחות מוגן באמצעות שם משתמש וסיסמא וכך הדבר מונע ממשתמשים לא מורשים לצפות בנתונים. מעבר לכך, המערכת מוגבה כל הזמן באמצעות שרת הענן.

שעון נוכחות אינטרנטי – עונה על דרישות החוק

על פי חוק הגנת השכר, יש חובה על המעסיק לנהל רישום מדויק של ימי העבודה וכמו כן של שעות העבודה של כל עובד שלו. על מנת שיהיה רישום מהימן, מומלץ מאוד להשתמש בשעון נוכחות אינטרנטי. המידע הנמצא בו מהווה הוכחה למידע שיש בתלוש המשכורת.

לסיכום…

אין ספק ששימוש בשעון נוכחות אינטרנטי, מומלץ לכל בית עסק ובכלל לארגונים גדולים, בעיקר בגלל הנוחות והזמינות שקשה למצוא בשעון נוכחות מהדור הקודם. יש המון יתרונות והעלויות נמוכות יחסית לתועלת הרבה שמתקבלת מהמערכת. יש מגוון ספקי שירות שעון נוכחות בישראל ולכן לפני שאתם מתקשרים עם ספק, בדקו שיש לו דירוג גבוה, מוניטין חיובי, המלצות וכמו כן שהמחיר המבוקש אכן תואם למחיר השוק.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

מאמרים נוספים:

בניית אתרי תדמית WSERV
מאמרים

איפה מומלץ לאחסן את האתר שלכם ב2024?

ב-2024, מומלץ לאחסן את האתר שלכם בשירות אחסון אתרים המציע את היתרונות הבאים: ביצועים גבוהים: האתר שלכם צריך להיטען במהירות כדי לספק חווית משתמש טובה.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

רוצים פרטים נוספים?

מלא את הפרטים שלך ואנחנו ניצור קשר

דילוג לתוכן