היכן כדאי לי לאחסן את אתר האינטרנט שלי?

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בין אם כבר החלטתם לאנדקס את האתר או שמא עוד לא, צריך לאחסן אותו במקום כלשהוא. בימינו יש לכם לא מעט חברות אחסון אתרים המספקות שירותים נרחבים, כולל חברות קטנות. רגע לפני שאתם בוחרים בחברת האחסון שלכם, האם בדקתם את כל מה שצריך? הנה מידע חיוני בנושא.

חברת אחסון אתרים מאחסנת אתרי אינטרנט, בה אתם תעזרו כשתרצו להקים אתר. למעשה, זהו אחד הצעדים הראשונים שתצטרכו לנקוט בו. תמיד תוכלו גם להתייעץ עם חברת קידום ובניית אתרים, שיכולה להמליץ לכם על חברות אחסון מומלצות. יחד עם זאת, חברות קידום רבות מספקות גם את השירות של מכירת שטחי אחסון אתרים. לרוב, הן ייקנו מראש חבילות מחברות אחסון גדולות (כמו בזק בינלאומי). דבר זה יאפשר להן לספק לכם שירותים בתור צלע מקשרת בינכם לחברת האחסון עצמה.

מה אני צריך לדעת על חברת אחסון האתרים שלי?

עוד חשוב לדעת, חלק מחברות האחסון מספקות גם שירותים של שרתים וירטואלים בענן. שרתים וירטואליים מאפשרים לכם לאחסן את כל המידע שלכם בענן, וכמובן גם לשלוט במידע הזה מכל מקום בעולם ובכל זמן. מה עוד, שהשרתים הווירטואליים בדרך כלל גם מהירים יותר.

בימינו המשוכללים כל כך מבחינה טכנולוגית, רוב חברות האחסון יספקו לכם גם את השירות של שרת וירטואלי. ואם כבר מדברים על רכישת שטח אחסון לאתר, כמובן שיש לדבר גם על חברות אחסון ישראליות. בסופו של דבר, אין הכרח מובהק לאחסן את האתר אצל חברות ישראליות. יחד עם זאת, יש בכך גם יתרונות מסוימים.

האם כדאי לאחסן אתר בחברת אחסון ישראלית?

אמנם אין הכרח לאחסן אתר בחברת אחסון ישראלית. אבל יחד עם כך, אין ספק שכשתצטרכו תמיכה ותקבלו אותה בעברית, אתם תודו לעצמכם על כך.  ההמלצה הגורפת? אין כזו. חלק מהשרתים יהיו מהירים יותר ובעלי שטח אחסון רב, בעוד שבמקרים אחרים יהיה הפוך.

בשורה התחתונה, חשוב לזכור כי הביצועים של השרת שלכם ישפיעו על השיווק והקידום של האתר. אם תאחסנו את האתר שלכם בחברת אחסון בעייתית ואיטית מאוד, ככה גם יגיב הקידום שלכם באינטרנט. מעבר לכך, גולשים כנראה ימהרו לנטוש את האתר שלכם אם הוא יהיה מסורבל, נתקע ואיטי.

לא יהיה כדאי להתפשר על אחסון האתר שלכם

אם כך, אנחנו בעיקר מבינים שאין באמת אפשרות להתפשר על אחסון אתרים זוחל ומסורבל. אם אתם מעוניינים לקדם ולשווק את האתר שלכם לאחר הקמתו, יהיה חשוב לאחסן אותו בחברת אחסון מעולה, לא פחות מכך.

לגבי עלויות, ניתן למצוא בימינו חברות המספקות שירותי אחסון החל ממחירים של כ-35 ₪ בממוצע. אם תצטרכו שטחי אחסון רבים ושירותי פרמיום, העלויות יהיו כ-95 ₪ בממוצע (לחודש). כדאי לערוך סקר שוק לפני רכישת שטח האחסון, תערכו השוואת מחירים בין חברות האחסון השונות.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

מאמרים נוספים:

בניית אתרי תדמית WSERV
מאמרים

איפה מומלץ לאחסן את האתר שלכם ב2024?

ב-2024, מומלץ לאחסן את האתר שלכם בשירות אחסון אתרים המציע את היתרונות הבאים: ביצועים גבוהים: האתר שלכם צריך להיטען במהירות כדי לספק חווית משתמש טובה.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

רוצים פרטים נוספים?

מלא את הפרטים שלך ואנחנו ניצור קשר

דילוג לתוכן