הדור הבא של הקופות – קופה בענן

Share This Post

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כבעלי עסקים, אפשר לומר בוודאות שאנחנו חיים בעולם עסקי שהוא לא רק תחרותי אלא גם דינאמי. הדבר משפיע גם על הלקוחות שלנו, שכן אלו מעוניינים שהכל יתנהל בצורה יעילה וגם מהירה. על כן, אנחנו כל הזמן נדרשים לבדוק כיצד נוכל לרצות את הלקוחות שלנו ואיך נוכל לשכלל את ההתנהלות העסקית שלנו. הפתרון לכך הוא שימוש בכלים טכנולוגיים ודיגיטליים. אחד מבין הכלים הבולטים הוא קופות ממוחשבות בענן. הן פועלות על טכנולוגיה חדישה ועדכנית שעושה שימוש במחשוב ענן.

מהם היתרונות לשימוש בקופות ממוחשבות בענן?

קופות ממוחשבות שונות משמעותית מקופות רושמות מהדור הקודם ויש להן המון יתרונות.
בואו נסקור יחד חלק מהיתרונות הבולטים:

-גישה לעסק מכל מקום – כבעלי עסקים, יש זמנים בהם עלינו להיעדר ממשרדי העסק ועל כן כאשר נשתמש בקופה ממוחשבת בענן, כל שנצטרך הוא חיבור אינטרנט ואז נוכל לצפות בזמן אמת בכל הנתונים הקשורים למצב המכירות בעסק ובכלל בנתונים נוספים שרלוונטיים עבורנו. היתרון הוא שאנחנו מחוברים לעסק שלנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכל זאת מבלי שנצטרך להיות נוכחים בו פיזית.

-דוחות מכירה מובנים – שימוש בקופה ממוחשבת בענן, יאפשר לנו לבצע מעקב לגבי נתוני מכירה של העסק. מלבד זאת, נוכל גם לקבל מידע לגבי נתוני מכירה ישנים. כך נוכל לבצע ניתוח ולבדוק איזה מוצרים פופולאריים ואיזה לא, נוכל גם לקבל מידע אודות זמני שיא של מכירות וכו'.

-צפייה בהיסטוריית רכישה של לקוחות – אין ספק שלכל עסק, יש לקוחות חוזרים. מדובר על לקוחות שסביר להניח שיבצעו עוד רכישות מהעסק. באמצעות שימוש בקופה ממוחשבת בענן, אנחנו יכולים לקבל מידע אודות המוצרים שהלקוח רוכש ובהתאם לכך להציע לו מוצרים נלווים, קופונים והטבות. הדבר יכול לעזור לנו בהגדלת היקף המכירות של העסק

-ניהול מלאי בזמן אמת – לקופה ממוחשבת בענן, ניתן גם להוסיף מכשיר סריקה נייד. השילוב ביניהם יכול לייעל משמעותית את תהליך ניהול המלאי במערכת. מלבד זאת, נתוני המלאי של המוצרים שנמכור, יעודכנו אוטומטית בנתוני המלאי המצויים במערכת. אגב, אפשר גם לקבל גישה מלאה לנתונים אודות מוצרים שהמלאי שלהם הולך להיגמר וכך להיערך בהתאם.

מפרט טכני ותכונות של קופה ממוחשבת בענן

-הקופות חדישות ומגיעות עם מסך מגע

-הקופות מקבלות את כל אמצעי התשלום

-הקופות כוללות מודול ניהול מבצעים ומודולים נוספים

-ממשק נוח וידידותי

-ניהול מלאי על פי שם, מק"ט, מחיר וכמות מינימום ומקסימום

-הפקה של דוחות ניהול שונים

שורה תחתונה

קופות רושמות בענן מספקות פתרון מקיף לביצוע תהליכי המכירה בעסק. מדובר על קופות מתקדמות וחכמות ביותר. אין צורך בהצבת קופה ראשית בבית העסק. כל שצריך לעשות הוא להתקין את הקופה הרושמת במכשיר נייד מתאים. הגישה לקופה בענן תעשה באמצעות חיבור רשת זמין. הזמינו עוד היום קופה רושמת בענן ותוכלו לנהל את העסק בצורה יעילה, חסכונית וריווחית

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

מאמרים נוספים:

בניית אתרי תדמית WSERV
מאמרים

איפה מומלץ לאחסן את האתר שלכם ב2024?

ב-2024, מומלץ לאחסן את האתר שלכם בשירות אחסון אתרים המציע את היתרונות הבאים: ביצועים גבוהים: האתר שלכם צריך להיטען במהירות כדי לספק חווית משתמש טובה.

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

רוצים פרטים נוספים?

מלא את הפרטים שלך ואנחנו ניצור קשר

דילוג לתוכן